Geplaatst op:

Connected by Horsepower tijdens EK

Connected by Horsepower. Daar ging het afgelopen week om tijdens de Europese Kampioenschappen Springen, Dressuur & Para Dressuur in Rotterdam. Hier wordt de verbinding tussen sport en economie gemaakt, want sport verbroedert.

Van 19 t/m 25 augustus was het dubbel feest; het CHIO vierde haar zeventigste verjaardag en de Europese Kampioenschappen werden gehouden in Rotterdam. In het Kralingse Bos is een week lang topsport van het hoogste niveau gereden tijdens de FEI European Championships Springen, Dressuur & Para Dressuur. Na de Wereldruiterspelen in 1994 is dit het grootste hippische event in Nederland ooit!

In een hoog tempo mondialiseert de hippische sport. De Europese Kampioenschappen hebben niet alleen belang voor de sport, maar ook voor het land, de regio en Rotterdam. Het CHIO Rotterdam heeft een duidelijke link met de stad, maar ook zeker met de Rotterdamse haven. Ze werken graag samen met landen waar de paardensport in opkomst is en waar de Rotterdamse haven belangen bij heeft. Dit doen zij vanuit de CHIO Port Club Rotterdam, waar Jordex CEO Ruud Maaskant stuurlid van is, in samenwerking met Rotterdam Partners en Het Havenbedrijf Rotterdam.

Tijdens de Europese Kampioenschappen kwamen de negenentwintig leden van de Port Club bij elkaar en werd onder andere gesproken over de groei van het zakelijk netwerk, de zichtbaarheid en de komende evenementen. Met de CHIO Port Club Rotterdam heeft de band met de Rotterdamse haven weer een enorme impuls gekregen. Natuurlijk werd er ook volop genetwerkt en hebben we met onze relaties vanuit een loge genoten van de dressuur Kür op Muziek.

Laatste nieuws

maandag 25 augustus 2025

Nieuwe importheffingen VS: dit moet je weten

De nieuwe Amerikaanse importheffingen officieel van kracht. Hoewel veel details nog onduidelijk zijn, is één ding zeker: zorg dat je documentatie op orde is,

maandag 25 augustus 2025

Uitbreiding team Jordex: Gabriëlle en Thomas

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. We stellen graag onze nieuwe collega’s voor.

maandag 25 augustus 2025

Congestie Europa neemt af, wachttijden Singapore lopen op

Schepen schuiven, wachttijden veranderen: het wereldtoneel van de containerlogistiek blijft voortdurend in beweging.

maandag 25 augustus 2025

Rijn steeds vaker te droog: binnenvaart verdeeld over aanpak

Waar de Rijn ooit een vanzelfsprekende levensader leek, knaagt de droogte nu steeds vaker aan haar kracht.

maandag 25 augustus 2025

Spaanse ezels aan het werk in de Rotterdamse haven

Tussen stalen kranen en olietankers hoor je ineens het zachte balken van een ezel in de haven.

donderdag 14 augustus 2025

Slim importeren: voorkom verrassingen bij de douane

Wie goederen van buiten de EU importeert, krijgt te maken met mogelijke invoerrechten, btw en de nodige documentatie en wetgeving.

dinsdag 29 juli 2025

Welke rol speelt een Bill of Lading bij zeevracht?

Wie goederen over zee vervoert, krijgt te maken met de Bill of Lading (B/L), ook wel bekend als cognossement. Dit document is een verplicht onderdeel van zeev

maandag 28 juli 2025

Vijf belangrijkste havens China

Van de vijf grootste havens ter wereld in 2024 liggen er vier in China. In totaal staan er acht Chinese havens in de top twintig, samen goed voor 55,6%.

Wij gebruiken cookies. Learn more