Geplaatst op:

Jordex hoofdsponsor lokale sportverenigingen

Initiatieven die de samenleving ten goede komen? Die ondersteunen wij graag! Wij geloven dat je samen meer bereikt dan alleen. Daarom staan wij niet alleen bij de finish, maar ook bij de start.

In de sport wordt van jongs af aan gewerkt aan het ontwikkelen van onontdekte talenten. Jong talent stellen wij graag in de gelegenheid om het beste uit zichzelf te halen, zowel voor onze eigen medewerkers als voor de mensen in de samenleving om ons heen.

Zo zijn wij zeer betrokken bij de lokale sportverenigingen. Niet alleen door hen te sponsoren, maar we trappen ook graag een balletje op een bedrijventoernooi en schuiven met plezier aan tijdens een netwerkdiner.

Volgend seizoen siert ons logo als hoofdsponsor de shirtjes van voetbalverenigingen VV Smitshoek en ASWH en de shirts van Hockey Club Barendrecht. Daarnaast sponsoren wij andere lokale sportverenigingen en ondersteunen we activiteiten op maatschappelijk gebied.

Laatste nieuws

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

woensdag 03 december 2025

ETS-toeslag stijgt per 1 januari 2026

Per 2024 is de maritieme sector toegetreden tot de EU ETS. In 2024 is 40% van de CO2-uitstoot belast, in 2025 70% en vanaf 1 januari 2026 de volle 100%.

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Yannick en Valentina

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

woensdag 12 november 2025

Nieuwe toeslagen voor wegvervoer vanaf 1 januari 2026

Vanaf 1 januari 2026 veranderen de regels voor wegvervoer. Nieuwe toeslagen moeten zorgen voor meer spreiding en een duurzamere logistiek.

woensdag 12 november 2025

Rotterdamse haven herstelt langzaam van staking

De achterstand in de haven van Rotterdam neemt af na stakingen; een voorlopig cao-akkoord voor sjorders helpt het werk te normaliseren.

dinsdag 11 november 2025

Aziatische havens koplopers op efficiencylijst

Aziatische havens zijn wereldwijd het meest efficiënt. Shanghai Yangshan en Fuzhou staan bovenaan.

Wij gebruiken cookies. Learn more