Geplaatst op:

Met een kabelbaan over de Coolsingel?

Tijdens de Rotterdamse Dakendagen kun je met een zipline van de Bijenkorf, over de Coolsingel, naar het WTC. Stap van het randje van de Bijenkorf en laat u langzaam via een katrol van het ene punt naar het andere punt glijden.

Het is zowel een ode aan de toekomst, waarin alle daken met elkaar verbonden kunnen worden, als aan het verleden. In de jaren zeventig was er ook een tijdelijke kabelbaan boven de Coolsingel.

Met de zipline over de Coolsingel duurt 10 minuten en er kunnen dagelijks ongeveer zesendertig mensen mee. Het kost 50 euro. Wie een Dakpas heeft, betaalt 45 euro. De Rotterdamse Dakendagen vinden dit jaar plaats van 31 mei tot en met 2 juni.

Tijdens dit event stellen meer dan zestig daken zich open voor activiteiten, tours en evenementen. Voor jong en oud is er van alles te beleven! Kijk voor meer info op www.rotterdamsedakendagen.nl.

Laatste nieuws

dinsdag 29 juli 2025

Welke rol speelt een Bill of Lading bij zeevracht?

Wie goederen over zee vervoert, krijgt te maken met de Bill of Lading (B/L), ook wel bekend als cognossement. Dit document is een verplicht onderdeel van zeev

maandag 28 juli 2025

Vijf belangrijkste havens China

Van de vijf grootste havens ter wereld in 2024 liggen er vier in China. In totaal staan er acht Chinese havens in de top twintig, samen goed voor 55,6%.

woensdag 23 juli 2025

Jordex Beestenboel

Wat is er nu leuker dan de zomervakantie beginnen op het werk van papa en mama?

woensdag 23 juli 2025

Jordex Air Cargo stijgt in IATA top-100

Te snel voor vertraging, te gedreven voor standaard. Wat 5 jaar geleden klein begon, is inmiddels groots geland: niet alleen in volume, maar ook in vertrouwen

donderdag 17 juli 2025

Introductie Jordex Agencies

In dit rubriek wordt het complete team van Jordex Agencies voorgesteld.

dinsdag 22 juli 2025

Aangescherpte aanmeldregels ECT terminals

Vanaf dinsdag 15 juli voert ECT aangescherpte aanmeldregels in voor truckbezoeken aan de ECT Delta en ECT Euromax terminals op de Tweede Maasvlakte.

dinsdag 24 juni 2025

Wat zijn demurrage en detention?

De drukte in de havens van Rotterdam en Antwerpen blijft toenemen. De wachttijden lopen op, wat voor frustraties en extra kosten, zoals demurrage en detention

dinsdag 24 juni 2025

Onrust Midden-Oosten effect op transportkosten

Na de aanval van Israƫl zijn niet alleen de brandstofprijzen gestegen - wat merkbaar is op het voor- en natransport - rederijen introduceren risicotoeslagen

Wij gebruiken cookies. Learn more