Geplaatst op:

Nieuwe dienst van Zuid-Europa naar VS

Terwijl de ene rederij in deze tijd een blank sailing afkondigt, introduceert de andere een nieuwe lijndienst tussen Zuid-Europa en de Verenigde Staten.

Cosco lanceert deze maand de zogeheten EMA-dienst. De lijndienst komt langs Israƫl en Egypte en alle belangrijke Europese exportmarkten; Italiƫ, Spanje, Turkije en Griekenland. Vanuit het Middellandse Zeegebied zet het koers naar Noord-Amerika.

De dienst biedt directe calls naar de Spaanse haven Algeciras en de haven van Genua in Italiƫ. Daarnaast zijn de landen Israƫl, Turkije en Egypte via directe calls met elkaar verbonden, wat een snelle verbinding biedt met de havens in Noord-Amerika.

Roemenië, Oekraïne, Rusland, Georgië, Kroatië, Slovenië en Bulgarije worden met de nieuwe dienst aangelopen per overslag in de haven van Piraeus, waarin Cosco een meerderheidsaandeel heeft.

Laatste nieuws

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Valentina en Yannick

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

woensdag 12 november 2025

Nieuwe toeslagen voor wegvervoer vanaf 1 januari 2026

Vanaf 1 januari 2026 veranderen de regels voor wegvervoer. Nieuwe toeslagen moeten zorgen voor meer spreiding en een duurzamere logistiek.

woensdag 12 november 2025

Rotterdamse haven herstelt langzaam van staking

De achterstand in de haven van Rotterdam neemt af na stakingen; een voorlopig cao-akkoord voor sjorders helpt het werk te normaliseren.

dinsdag 11 november 2025

Aziatische havens koplopers op efficiencylijst

Aziatische havens zijn wereldwijd het meest efficiƫnt. Shanghai Yangshan en Fuzhou staan bovenaan.

dinsdag 21 oktober 2025

Out of Gauge Cargo: Specialistische maatwerk

Out of Gauge (OOG) cargo gaat over goederen die groter, langer of zwaarder zijn dan wat een standaardcontainer aankan.

maandag 20 oktober 2025

Achterstanden havens Rotterdam en Antwerpen door stakingen

Containerhavens in Rotterdam en Antwerpen liggen onder druk door stakingen, demonstraties en storm. Schepen wachten, terminals vol tot eind oktober

Wij gebruiken cookies. Learn more