Geplaatst op:

Uitbreiding team Jordex: Felicia, Robin en Bradley

Ons team is uitgebreid met drie nieuwe jonge collega’s. Robin Grootendorst is als HR Representative gestart, Felicia Klaassen op de import afdeling en Bradley van Lammeren is na het afronden van zijn stage op de customer service afdeling gebleven.

De van oorsprong Zeeuwse Felicia woont sinds 1,5 jaar in Rotterdam. Voor ze bij Jordex aan een nieuwe uitdaging begon, was ze werkzaam op de import customer service afdeling voor het Verre Oosten bij één van ‘s werelds grootste rederijen. Haar hobby’s zijn skeeleren, fotoshoots doen en met haar hondje wandelen. Leuk weetje; in 2017 heeft ze meegedaan met de missverkiezing Miss Beauty of Zeeland.

Bradley van Lammeren is voor zijn stage tijdens zijn opleiding Manager Havenlogistiek aan het STC bij Jordex terecht gekomen. Hij had het zo naar zijn zin dat hij, nu hij zijn diploma in zijn zak heeft, fulltime aan het werk is als Customer Service Representative. In zijn vrije tijd spreekt hij graag af met vrienden om een dagje weg te gaan of zit hij thuis achter zijn computer te gamen.

Voordat Robin bij Jordex kwam werken heeft zij bij de Arbodienst gewerkt als Casemanager Verzuim. Een specialisatie binnen HR die ze hoopt niet al te vaak te hoeven gebruiken binnen Jordex. Leuk weetje; ze is tweeling. Haar tweelingzus verschilt (naar eigen zeggen) enorm van haar.

woensdag 02 september 2026

ACD verplicht voor Kenia

Nieuwe regels voor containerzendingen naar Kenia vragen om extra voorbereiding. ACD verplicht voor containerzendingen.

vrijdag 28 augustus 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

woensdag 26 augustus 2026

Europa wil aanpak voor laagwater

Laagwater is geen tijdelijk probleem meer. De ESC roept de Europese Commissie daarom op om met een Europees laagwaterplan te komen

woensdag 26 augustus 2026

Jordex Air Cargo opnieuw in de Top 50 van NL luchtvracht

Net als vorig jaar staan we met plek 41 stevig gevestigd in de top 50 van de grootste luchtvrachexpediteurs van Nederland.

woensdag 26 augustus 2026

Uitbreiding team Jordex: welkom nieuwe collega's

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis, ervaring en energie. De afgelopen periode zijn verschillende nieuwe collega's gestart bij Jordex.

woensdag 26 augustus 2026

Congestie Rotterdam verwacht in oktober

De druk op de Rotterdamse haven loopt richting het najaar verder op. Voor oktober wordt rekening gehouden met een nieuwe congestiegolf.

woensdag 05 augustus 2026

Havenstaking Rotterdam 4 september

FNV Havens heeft een havenstaking aangekondigd op vrijdag 4 september.

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

Wij gebruiken cookies. Learn more