Geplaatst op:

Uitbreiding team Jordex: Kayleigh, Brenda en Leontine

Ons team is uitgebreid met drie nieuwe collega’s. Kayleigh de Graaf is als Finance & Control Specialist gestart, Brenda Mostert als Facility Representive en Leontine Koopmans als Customer Service Representative.

Kayleigh de Graaf heeft vijf jaar in de accountancy gewerkt voordat ze vorig jaar de overstap maakte naar de containerwereld, een liefde die haar met de paplepel is ingegoten. Ze houdt ervan om op vakantie te gaan, een goed boek te lezen, motor te rijden en actief bezig te zijn in haar vrije tijd. Kayleigh heeft haar plekje op de Finance afdeling al helemaal gevonden.

Brenda Mostert heeft na 28 jaar in de horeca gewerkt te hebben besloten om een totaal andere richting in te slaan en bij Jordex terechtgekomen. Brenda gaat zich storten op de facility binnen Jordex. In haar dagelijks leven is Brenda graag bezig met het zoeken naar nieuwe recepten en deze vervolgens uitproberen. Ze geniet van de mooie en ontspannende dingen in het leven en brengt om de week tijd door met haar twee bonusmeiden.

Leontine Koomans is 21 jaar oud, geboren in Rotterdam en woont momenteel in Poortugaal. Ze heeft haar diploma behaald en nu gestart aan haar eerste fulltimebaan. In haar vrije tijd is ze graag actief bezig, Leontine speelt hockey in Barendrecht en gaat regelmatig naar de sportschool. Daarnaast houdt ze ervan om leuke dingen te doen zoals uit eten gaan en uitgaan met haar zusje en vriendinnen. In de winter is ze graag op de piste te vinden, waar ze geniet van skiën en snowboarden. Ook kijkt ze vaak naar voetbal, vooral naar wedstrijden van Feyenoord!

maandag 26 mei 2025

Jordex bekroond met Integron Klantbeleving Awards 2025

Met trots kunnen wij aankondigen dat Jordex Shipping & Forwarding de Integron Klantbeleving Awards 2025 heeft gewonnen in de categorie Transport & Logistiek.

maandag 19 mei 2025

Nieuwe regels Saudi-Arabië, Pakistan en FLEGT Indonesië

Per 1 juni is het verplicht om pallets te gebruiken bij het laden van goederen naar Saudi-Arabië, 21 mei wordt er een toeslag geïntroduceerd voor Pakistan

donderdag 15 mei 2025

Wachttijden in de havens nemen steeds verder toe

Het is al enige tijd bekend dat het druk is in de havens van Rotterdam en Antwerpen. De situatie lijkt dagelijks uitdagender te worden en de zorgen nemen toe.

dinsdag 13 mei 2025

‘’Kippenvel van de eerste bocht tot de finishlijn”

Ook dit jaar trappen onze collega’s Ruud Maaskant, Wesley Lems, Rory Lems en Gerben Langstraat weer stevig door voor Alpe d’HuZes.

donderdag 08 mei 2025

Resultaten klanttevredenheidsonderzoek 2025

Met een indrukwekkende klanttevredenheidsscore van 8,4 bevestigen we wat we al weten. Bij Jordex Shipping & Forwarding zetten we de klant altijd centraal!

woensdag 07 mei 2025

Uitbreiding team Jordex: Kevin, Erik, Xaviera, Felicia, Chantal, Brett en Adem.

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. We stellen graag enkele van onze nieuwe collega’s voor.

woensdag 30 april 2025

Heffingen VS zorgen voor annulering containerschepen

Het is nog nooit voorgekomen dat in een maand tijd wereldwijd zoveel containerschepen geschrapt zijn als komende maand, mei 2025.

dinsdag 29 april 2025

Antwerpen lost Rotterdam af als grootste haven van Europa

In het eerste kwartaal van 2025 heeft Antwerpen de koppositie van Rotterdam overgenomen. De Belgische haven verwerkte 3,4 miljoen TEU, een stijging van 4,5%.

Wij gebruiken cookies. Learn more