Geplaatst op:

Uitbreiding team Jordex: Thomas, Nicky en Eschwin

Aan het begin van Q4 zijn er weer een aantal nieuwe collega's gestart op verschillende afdelingen: Thomas Harms als Product Owner, Nicky van Vreeswijk als Customer Service Rep. en Eschwin Legerstee gaat de exportafdeling versterken als Account Manager.

Thomas Harms is ons nieuwe Product Owner. Hij is verantwoordelijk voor het functioneel beheer en de ontwikkeling van ons JIT-systeem. Zijn focus ligt op het prioriteren van nieuwe functionaliteiten en ervoor zorgen dat deze aansluiten bij de doelen van Jordex. Hij is geboren in Dordrecht, maar woont al bijna 30 jaar in Brabant. Na tien jaar in de horeca te hebben gewerkt, is hij de afgelopen vijf jaar actief geweest bij een tankcontaineroperator. In zijn vrije tijd tennist hij graag en doet hij aan CrossFit. Tijdens de pauzes speelt hij graag tafeltennis met collega Sander!

Nicky van Vreeswijk begon op haar zeventiende in de scheepvaart en sindsdien is ze een bekend gezicht in de sector. Ze houdt van sportieve uitdagingen en speelt regelmatig padel, waarbij ze ook aan toernooien deelneemt. Als trotse moeder van haar twee dochters geniet Nicky van gezelligheid.

Met meer dan 12 jaar ervaring in de scheepvaart kent Eschwin Legerstee de logistieke branche door en door. Hij begon zijn carrière bij een rederij en de afgelopen zes jaar heeft hij voor een expediteur gewerkt. Deze ervaring komt goed van pas in zijn rol bij Jordex als Account Manager Export. Eschwin is een gepassioneerd supporter van Sparta en heeft een seizoenkaart, zelf voetbalt hij met veel plezier in een vriendenteam. Daarnaast speelt hij graag padel en is hij altijd in voor een feestje!

maandag 26 mei 2025

Jordex bekroond met Integron Klantbeleving Awards 2025

Met trots kunnen wij aankondigen dat Jordex Shipping & Forwarding de Integron Klantbeleving Awards 2025 heeft gewonnen in de categorie Transport & Logistiek.

maandag 19 mei 2025

Nieuwe regels Saudi-Arabië, Pakistan en FLEGT Indonesië

Per 1 juni is het verplicht om pallets te gebruiken bij het laden van goederen naar Saudi-Arabië, 21 mei wordt er een toeslag geïntroduceerd voor Pakistan

donderdag 15 mei 2025

Wachttijden in de havens nemen steeds verder toe

Het is al enige tijd bekend dat het druk is in de havens van Rotterdam en Antwerpen. De situatie lijkt dagelijks uitdagender te worden en de zorgen nemen toe.

dinsdag 13 mei 2025

‘’Kippenvel van de eerste bocht tot de finishlijn”

Ook dit jaar trappen onze collega’s Ruud Maaskant, Wesley Lems, Rory Lems en Gerben Langstraat weer stevig door voor Alpe d’HuZes.

donderdag 08 mei 2025

Resultaten klanttevredenheidsonderzoek 2025

Met een indrukwekkende klanttevredenheidsscore van 8,4 bevestigen we wat we al weten. Bij Jordex Shipping & Forwarding zetten we de klant altijd centraal!

woensdag 07 mei 2025

Uitbreiding team Jordex: Kevin, Erik, Xaviera, Felicia, Chantal, Brett en Adem.

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. We stellen graag enkele van onze nieuwe collega’s voor.

woensdag 30 april 2025

Heffingen VS zorgen voor annulering containerschepen

Het is nog nooit voorgekomen dat in een maand tijd wereldwijd zoveel containerschepen geschrapt zijn als komende maand, mei 2025.

dinsdag 29 april 2025

Antwerpen lost Rotterdam af als grootste haven van Europa

In het eerste kwartaal van 2025 heeft Antwerpen de koppositie van Rotterdam overgenomen. De Belgische haven verwerkte 3,4 miljoen TEU, een stijging van 4,5%.

Wij gebruiken cookies. Learn more