Geplaatst op:

Wegtransport kampt met forse vertragingen

De winter is in aantocht en we hebben in Nederland al te kampen met slecht weer. Slecht weer gaat vaak gepaard met lange files, maar een andere oorzaak is dat het weggebruik steeds meer toeneemt, terwijl de wegcapaciteit niet evenredig toeneemt.

Het wegvervoer krijgt steeds vaker te maken met vertragingen. Voorspeld wordt dat zowel de hoeveelheid als lengte van files blijft stijgen, doordat er over vijf jaar naar verwachting 10 procent meer mensen op de weg te vinden zijn. Wegvervoerders zullen hierdoor steeds meer reistijd verliezen.

Met de aanvang van de feestdagen wordt er extreme drukte verwacht op de weg. Ook hebben vervoerders en rederijen aangepaste openingstijden rondom de feestdagen. Wij houden de situatie nauwlettend in de gaten en onderzoeken iedere mogelijkheid om het transport te allen tijde in goede banen te leiden. Voor meer informatie over de mogelijkheden en de gevolgen voor uw verscheping kunt u contact opnemen met uw Jordex contactpersoon.

Laatste nieuws

vrijdag 17 oktober 2025

Uitbreiding team Jordex: Demi, Lorenzo, Britt en Sebastiaan

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

donderdag 16 oktober 2025

Nieuw in JIT: AI Chat vindt je zending razendsnel!

We maken het je graag makkelijker. Daarom introduceren we AI Chat – je slimme assistent binnen het Jordex shipment overview.

donderdag 16 oktober 2025

VS voert heffingen in voor schepen met Chinese connectie

Sinds 14 oktober gelden in de VS nieuwe heffingen op Chinese schepen om de Chinese scheepsbouw te ontmoedigen.

dinsdag 14 oktober 2025

Jordex ploegsponsor WielerZesdaagse

Van 2 t/m 7 december 2025 verandert Rotterdam Ahoy in een arena vol topsport, spektakel en snelheid en is Jordex opnieuw ploegsponsor.

woensdag 08 oktober 2025

Staking sjorbedrijven Rotterdamse haven

In de Rotterdamse haven is woensdagmiddag 8 oktober een 48-uursstaking gestart bij sjorbedrijven.

dinsdag 23 september 2025

Uitbreiding Team Jordex:  Puk, Luciano, Milan en Matthijs

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor

dinsdag 23 september 2025

Nieuwe functie JIT: Updates bij gewijzigde ETD/ETA

In JIT is een nieuwe functionaliteit beschikbaar: het ontvangen van een dagelijks overzicht per e-mail van shipments waarvan de geplande vertrek- of aankomst.

dinsdag 23 september 2025

China scherpt exportregels aan

De Chinese overheid heeft de regelgeving rond export aangescherpt. Voorheen konden verladers zonder eigen exportvergunning via tussenpersonen toch goederen ui

Wij gebruiken cookies. Learn more