Geplaatst op:

Blog Celeste: mijn reis naar Zuid-Amerika

Zoals aangekondigd in mijn vorige blog, ben ik in februari met Sales Director Peter Kuijper naar Zuid-Amerika afgereisd voor een zakenreis om aansluitend te genieten van een vakantie en het carnaval in Bolivia.

Tijdens deze reis hebben wij in Brazilië, Argentinië en Chili onze agenten en zakenpartners bezocht met als doel onze activiteiten in deze landen verder uit te breiden. We hebben veel aandacht besteed aan de samenwerking met onze agenten. Bij Jordex vinden wij het belangrijk om wereldwijd dezelfde hoge kwaliteit en op maat gemaakte service te kunnen bieden als in Nederland.

Aangezien ik pas een half jaar werkzaam ben bij Jordex, was het ook heel leuk om voor het eerst persoonlijk kennis te maken met de agenten waar ik de afgelopen tijd op afstand intensief contact mee heb gehad. Als er ergens in de wereld persoonlijk contact belangrijk is voor een fijne en goede samenwerking, dan is het wel in Latijns-Amerika! Dit geldt ook voor de klanten en overige zakenpartners die wij in de drie landen hebben bezocht.

Namens de Jordex Wine Desk zijn wij op bezoek geweest bij verschillende wijnleveranciers in Argentinië en Chili. Voornamelijk Mendoza, de belangrijkste wijnregio in Argentinië, vond ik heel mooi en indrukwekkend! Gezien het belang van Mendoza voor de Argentijnse wijnindustrie, heeft onze Argentijnse agent ook in Mendoza een lokale vertegenwoordiging.

Ook nu ik terug ben in Nederland zal ik mij verder richten op het uitbreiden van onze wijnportefeuille. Zo heb ik samen met mijn collega Pascal de Vries de ProWein in Düsseldorf bezocht.

Zoals ik ook eerder heb aangegeven heb ik aansluitend op mijn zakelijke reis vakantie gevierd in Bolivia. Bolivia is het land waar ik ben opgegroeid en waar ik jaarlijks meedans in het grootste carnavalsoptocht van het land, het Carnaval de Oruro. Ook dit jaar was het Carnaval een unieke en inspirerende ervaring.

Ik ben teruggekomen met een vernieuwd enthousiasme om samen met u de activiteiten van Jordex in Latijns-Amerika uit te breiden! Bent u benieuwd naar foto’s van mijn reis? Deze zijn te vinden via mijn zakelijke twitteraccount @CelesteJordex.

Laatste nieuws

woensdag 10 juni 2026

Rotterdamse haven onder druk: binnenvaart eist maatregelen

De druk op de Rotterdamse binnenvaart loopt op. In een scherpe oproep aan het Havenbedrijf waarschuwen tientallen partijen voor structurele problemen.

woensdag 10 juni 2026

Digitaal dossier: minder zoeken, meer doen

Iedereen kent het wel:die ene factuur die zoek is, een certificaat dat ergens in een mailbox verstopt zit of documenten die op drie verschillende plekken zijn

donderdag 11 juni 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

donderdag 21 mei 2026

Toenemende druk op wereldwijde zeeroutes

De druk op internationale scheepvaartroutes neemt toe. Zowel bij het Panamakanaal als in de Straat van Hormuz lopen wachttijden, kosten en onzekerheden op.

donderdag 21 mei 2026

Uitbreiding team Jordex: Kenny, Rowen en Jurian

Bij Jordex zitten we niet stil. Terwijl de logistieke wereld altijd in beweging is, blijven ook wij bouwen aan een sterk team.

donderdag 21 mei 2026

Nieuwe kilometerheffing wegtransport per juli 2026

Per juli 2026 worden in Europese landen nieuwe regels ingevoerd voor vrachtverkeer. Daarbij krijgen vervoerders te maken met een kilometerheffing.

donderdag 21 mei 2026

Jordex opent kantoor in Veerhaven Rotterdam

Rhoon als kloppend hart, Rotterdam als sprekend gezicht.

Wij gebruiken cookies. Learn more