Geplaatst op:

Blog Celeste: mijn reis naar Zuid-Amerika

Zoals aangekondigd in mijn vorige blog, ben ik in februari met Sales Director Peter Kuijper naar Zuid-Amerika afgereisd voor een zakenreis om aansluitend te genieten van een vakantie en het carnaval in Bolivia.

Tijdens deze reis hebben wij in Brazilië, Argentinië en Chili onze agenten en zakenpartners bezocht met als doel onze activiteiten in deze landen verder uit te breiden. We hebben veel aandacht besteed aan de samenwerking met onze agenten. Bij Jordex vinden wij het belangrijk om wereldwijd dezelfde hoge kwaliteit en op maat gemaakte service te kunnen bieden als in Nederland.

Aangezien ik pas een half jaar werkzaam ben bij Jordex, was het ook heel leuk om voor het eerst persoonlijk kennis te maken met de agenten waar ik de afgelopen tijd op afstand intensief contact mee heb gehad. Als er ergens in de wereld persoonlijk contact belangrijk is voor een fijne en goede samenwerking, dan is het wel in Latijns-Amerika! Dit geldt ook voor de klanten en overige zakenpartners die wij in de drie landen hebben bezocht.

Namens de Jordex Wine Desk zijn wij op bezoek geweest bij verschillende wijnleveranciers in Argentinië en Chili. Voornamelijk Mendoza, de belangrijkste wijnregio in Argentinië, vond ik heel mooi en indrukwekkend! Gezien het belang van Mendoza voor de Argentijnse wijnindustrie, heeft onze Argentijnse agent ook in Mendoza een lokale vertegenwoordiging.

Ook nu ik terug ben in Nederland zal ik mij verder richten op het uitbreiden van onze wijnportefeuille. Zo heb ik samen met mijn collega Pascal de Vries de ProWein in Düsseldorf bezocht.

Zoals ik ook eerder heb aangegeven heb ik aansluitend op mijn zakelijke reis vakantie gevierd in Bolivia. Bolivia is het land waar ik ben opgegroeid en waar ik jaarlijks meedans in het grootste carnavalsoptocht van het land, het Carnaval de Oruro. Ook dit jaar was het Carnaval een unieke en inspirerende ervaring.

Ik ben teruggekomen met een vernieuwd enthousiasme om samen met u de activiteiten van Jordex in Latijns-Amerika uit te breiden! Bent u benieuwd naar foto’s van mijn reis? Deze zijn te vinden via mijn zakelijke twitteraccount @CelesteJordex.

Laatste nieuws

dinsdag 10 februari 2026

Jordex Agencies: Eén jaar onderweg, volle kracht vooruit!

Een jaar geleden zette de Jordex Group een nieuwe koers uit met de opening van Jordex Agencies. Een spannende stap, maar wel één precies op het juiste moment.

dinsdag 10 februari 2026

Vijf dingen om te weten over Ramadan

De Ramadan is voor miljoenen mensen wereldwijd een periode van bezinning, saamhorigheid en tradities. In 2026 is de Ramadan 17 februari tot 19 maart.

maandag 09 februari 2026

Storm Golf van Biskaje ontregelt scheepvaart

Zware stormen in de Golf van Biskaje veroorzaken momenteel vertragingen in de internationale scheepvaart. Schepen onderbreken hun reis of maken een omweg.

maandag 09 februari 2026

Vrijhandel met India: kansen voor logistiek en export

EU en India sluiten vrijhandelsakkoord. Lagere heffingen en nieuwe kansen voor Europese export van onder andere auto’s, machines, en farmaproducten.

maandag 09 februari 2026

Chinees Nieuwjaar 2026: vijf feiten die je moet weten

Op 17 februari 2026 begint het Chinees Nieuwjaar en start het Jaar van het Paard. Wat maakt deze tijd zo bijzonder? Dit zijn vijf feiten die je moet weten.

dinsdag 10 februari 2026

Uitbreiding team Jordex: Luna en Thimon

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 13 januari 2026

Team Jordex Facts 2025

In 2025 stond ontwikkeling in mensen, kennis en vitaliteit centraal. We hebben het jaar vormgegeven, alle cijfers onder de loep genomen.

dinsdag 13 januari 2026

Beperkingen Euromax vanaf 16 januari

ECT stapt op 17 januari 2026 over op een nieuw TOS op de Euromax. Om deze overgang goed uit te voeren worden de terminalactiviteiten vanaf 16 januari beperkt.

Wij gebruiken cookies. Learn more