Geplaatst op:

Neem deel en steun het goede doel

Dit jaar gaat Ruud Maaskant samen met de Rotterdam Fund Racers opnieuw de strijd aan voor de overwinning op kanker tijdens de Alpe d’HuZes. Samen willen zij zoveel mogelijk fondsen werven door het organiseren van deze fundraising evenementen.

De Rotterdam Fund Racers is een netwerk van Rotterdamse ondernemers die vanuit het hart iets terug wil doen voor de samenleving. Ook dit jaar fietsen zij onder het motto 'Opgeven is geen optie' mee tijdens de Alpe d'HuZes. Ruud wil dit jaar maar liefst zes keer de roemruchte berg l' Alpe d’Huez beklimmen.

Om geld in te zamelen voor de KWF Kankerbestrijding en Hospice Lansingerland organiseren de Rotterdamse ondernemers een Walking Charity Dinner op dinsdag 29 mei bij Brasserie en Wijnbar Muller & Co. Daarnaast vindt er op zondag 1 juli een nieuwe editie van de Jordex Fund Racing Tour plaats; het Jordex wielerevent met een fietstocht door het mooie natuurgebied in de nabije omgeving van Rhoon.

Voor zowel reservering van een plek voor het Walking Charity Dinner als deelname aan de Jordex Fund Racing vragen de Rotterdam Fund Racers een donatiebedrag van 100 euro per persoon. U kunt als bedrijf en relatie van Jordex bijdragen aan de opbrengst van Ruud en de Rotterdam Fund Racers voor de KWF Kankerbestrijding door u aan te melden voor (één van) deze evenementen via communication@jordex.com.

Kunt u er tijdens deze evenementen niet bij zijn, maar wilt u Ruud toch steunen? Dan kunt u een vrije donatie overmaken op de actiepagina van Ruud

Laatste nieuws

vrijdag 28 augustus 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

woensdag 26 augustus 2026

Europa wil aanpak voor laagwater

Laagwater is geen tijdelijk probleem meer. De ESC roept de Europese Commissie daarom op om met een Europees laagwaterplan te komen

woensdag 26 augustus 2026

Jordex Air Cargo opnieuw in de Top 50 van NL luchtvracht

Net als vorig jaar staan we met plek 41 stevig gevestigd in de top 50 van de grootste luchtvrachexpediteurs van Nederland.

woensdag 26 augustus 2026

Uitbreiding team Jordex: welkom nieuwe collega's

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis, ervaring en energie. De afgelopen periode zijn verschillende nieuwe collega's gestart bij Jordex.

woensdag 26 augustus 2026

Congestie Rotterdam verwacht in oktober

De druk op de Rotterdamse haven loopt richting het najaar verder op. Voor oktober wordt rekening gehouden met een nieuwe congestiegolf.

woensdag 05 augustus 2026

Havenstaking Rotterdam 4 september

FNV Havens heeft een havenstaking aangekondigd op vrijdag 4 september.

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

Wij gebruiken cookies. Learn more