Geplaatst op:

Nieuwe medewerkers; Marianne en Jordy

Per 1 juni jl. is het Jordex-team met twee medewerkers uitgebreid.

Marianne de Graaff is al jarenlang werkzaam in de logistieke sector en kent de diverse facetten van het vak. Door haar kennis en ervaring op customer service en documentatiegebied is zij een welkome aanwinst voor onze Customer Service afdeling. In haar vrije tijd is Marianne druk met haar gezin en katten, gaat ze regelmatig een rondje skaten en staat ze graag in de keuken om lekkere taarten te bakken.

Jordy van Ginkel heeft ook al enkele jaren ervaring in de logistiek als allround expediteur. Deze ervaring neemt hij nu mee om ons Export-team te versterken en onze klanten de beste service te geven. Jordy voetbalt bij VV Smitshoek, houdt van mooie auto’s, reizen en gaat graag skiën in Oostenrijk. Daarnaast vindt hij wetenschap ook erg interessant.

Laatste nieuws

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar de vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor vierde jaar op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de baan. Deze keer met een nieuwe bondgenoot; Yanne Dorenbos.

woensdag 12 november 2025

Nieuwe toeslagen voor wegvervoer vanaf 1 januari 2026

Vanaf 1 januari 2026 veranderen de regels voor wegvervoer. Nieuwe toeslagen moeten zorgen voor meer spreiding en een duurzamere logistiek.

woensdag 12 november 2025

Rotterdamse haven herstelt langzaam van staking

De achterstand in de haven van Rotterdam neemt af na stakingen; een voorlopig cao-akkoord voor sjorders helpt het werk te normaliseren.

dinsdag 11 november 2025

Aziatische havens koplopers op efficiencylijst

Aziatische havens zijn wereldwijd het meest efficiënt. Shanghai Yangshan en Fuzhou staan bovenaan.

dinsdag 21 oktober 2025

Out of Gauge Cargo: Specialistische maatwerk

Out of Gauge (OOG) cargo gaat over goederen die groter, langer of zwaarder zijn dan wat een standaardcontainer aankan.

maandag 20 oktober 2025

Achterstanden havens Rotterdam en Antwerpen door stakingen

Containerhavens in Rotterdam en Antwerpen liggen onder druk door stakingen, demonstraties en storm. Schepen wachten, terminals vol tot eind oktober

vrijdag 17 oktober 2025

Uitbreiding team Jordex: Demi, Lorenzo, Britt en Sebastiaan

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

Wij gebruiken cookies. Learn more