Geplaatst op:

Onaangekondigde staking Hutchison Ports Maasvlakte

Gisteravond heeft het personeel van Hutchison Ports Delta II op de Maasvlakte het werk neergelegd. De reden van de wilde staking is het niet nakomen van afspraken door de werkgever en de bonden, die zouden garanties voor een ontslagregeling afgeven.

Vorige week werd na maanden onderhandelen eindelijk een akkoord bereikt tussen de vakbond en Hutchison Ports over een 3-jarige cao. Groot knelpunt was de ontslagregeling. De termijn verstreek vandaag om 10:30 uur. Toen de garantie gisteren nog niet binnen was, besloot de avondploeg van vijftig man zich te verzamelen bij de poort. De volgende ploegen hebben de staking overgenomen.

Alle operaties zijn stilgelegd en inmiddels liggen er meerdere schepen voor de kade en staan er vrachtwagens te wachten tot ze geholpen worden. Neem voor vragen contact op met jouw Jordex contactpersoon.

dinsdag 24 juni 2025

Wat zijn demurrage en detention?

De drukte in de havens van Rotterdam en Antwerpen blijft toenemen. De wachttijden lopen op, wat voor frustraties en extra kosten, zoals demurrage en detention

dinsdag 24 juni 2025

Onrust Midden-Oosten effect op transportkosten

Na de aanval van Israël zijn niet alleen de brandstofprijzen gestegen - wat merkbaar is op het voor- en natransport - rederijen introduceren risicotoeslagen

dinsdag 24 juni 2025

Interview Wesley Lems Teqplay

"Achter elke perfecte havenaanloop schuilt een stille kracht die het verschil maakt"

vrijdag 20 juni 2025

Aanhoudende congestie haven Rotterdam

Waar congestie in de haven vroeger incidenteel was, lijkt het nu eerder regel dan de uitzondering. De oorzaken zijn divers en stapelen zich op.

vrijdag 20 juni 2025

Uitbreiding Team Jordex: Gerben, Loes, Jan en Okan

Bij Jordex maken onze medewerkers het verschil. Vorige maand is er een enthousiaste groep nieuwe collega’s bij ons gestart. Wij stellen hen graag voor.

maandag 26 mei 2025

Jordex bekroond met Integron Klantbeleving Awards 2025

Met trots kunnen wij aankondigen dat Jordex Shipping & Forwarding de Integron Klantbeleving Awards 2025 heeft gewonnen in de categorie Transport & Logistiek.

maandag 19 mei 2025

Nieuwe regels Saudi-Arabië, Pakistan en FLEGT Indonesië

Per 1 juni is het verplicht om pallets te gebruiken bij het laden van goederen naar Saudi-Arabië, 21 mei wordt er een toeslag geïntroduceerd voor Pakistan

donderdag 15 mei 2025

Wachttijden in de havens nemen steeds verder toe

Het is al enige tijd bekend dat het druk is in de havens van Rotterdam en Antwerpen. De situatie lijkt dagelijks uitdagender te worden en de zorgen nemen toe.

Wij gebruiken cookies. Learn more