Geplaatst op:

Ons reeferteam breidt uit

Met Annette en Stefan is ons reeferteam verrijkt. Graag stellen wij onze nieuwe gezichten aan u voor en ondervragen we hen over zowel hun zakelijke als persoonlijke ambities!

Wat is jouw rol binnen Jordex? Annette: "Per december 2020 ben ik werkzaam als Sales Key Account op het Sales Department. Na jarenlange ervaring op het gebied van verschepingen van reefercontainers, hoop ik ervoor te zorgen dat Jordex ook in vis en andere temperatuur-gecontroleerde commodities kan uitbreiden."

Waar kom je vandaan en welke ervaring neem je mee? Stefan: "Ik heb hiervoor 6 jaar bij Uniport en 1 jaar bij RST gewerkt als Vessel Planner. Hierdoor weet ik hoe het er operationeel aan toegaat op een terminal en wat er allemaal komt kijken bij het laden en lossen van zeeschepen. Werken in teamverband was hierbij een belangrijk aspect, evenals het inspelen op plotselinge wijzigingen/problemen die optreden op de terminal of aan boord van een schip. Deze ervaringen stellen mij in staat om als Account Manager Export adequaat in te spelen op onverwachte situaties.

Wat vind jij een uitdaging binnen het logistieke proces? Annette: "Het ondersteunen en adviseren van de klant. Hieronder versta ik een nauwe relatie opbouwen en aan de hand van marktkennis en het netwerk de klant ontzorgen. The personal touch is onze kracht! Iedere dag is weer anders en het samenwerken met enthousiaste collega’s, netwerken en in oplossingen denken, bevalt mij enorm."

Stefan: "In tijden van corona is het een uitdaging om de klant te voorzien van een goede service met de beperktere middelen. Sommige relaties hebben minder of juist meer volumes en met de huidige markt is het belangrijk om flexibel te blijven werken waardoor er goed ingespeeld kan worden op de behoeften van de klant. Ik hoop hierdoor een goede relatie op te kunnen bouwen met de klant."

Naast een zakelijke relatie bouwen we ook graag een persoonlijke band op met relaties. Wat zijn jouw interesses en hobby’s? Annette: "Ik houd van eten en gezelligheid. Het liefst een tafel vol met gezellige mensen en dan heel lang tafelen. Vooral in de tijd dat we nog met 14 man aan tafel konden zitten, dat vind ik geweldig! Niemand mag alleen zijn: “Hoe meer zielen, hoe meer vreugd!” Mijn logistieke inzicht en timing komen dan ook weer goed van pas. Verder speel ik tennis in een supergezellig damesteam."

Stefan: "In de betere tijden ga ik graag met vrienden uiteten of naar festivals. Om fit te blijven voetbal ik drie keer per week en probeer ik wekelijks te gaan hardlopen. In de zomermaanden zit ik regelmatig op de racefiets of sta ik op de tennisbaan. Als het reisverbod straks opgeheven is, heb ik ook nog heel wat stedentrips en reizen op mijn lijstje staan. Daarnaast lees ik graag autobiografieën."

Laatste nieuws

maandag 25 augustus 2025

Nieuwe importheffingen VS: dit moet je weten

De nieuwe Amerikaanse importheffingen officieel van kracht. Hoewel veel details nog onduidelijk zijn, is één ding zeker: zorg dat je documentatie op orde is,

maandag 25 augustus 2025

Uitbreiding team Jordex: Gabriëlle en Thomas

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. We stellen graag onze nieuwe collega’s voor.

maandag 25 augustus 2025

Congestie Europa neemt af, wachttijden Singapore lopen op

Schepen schuiven, wachttijden veranderen: het wereldtoneel van de containerlogistiek blijft voortdurend in beweging.

maandag 25 augustus 2025

Rijn steeds vaker te droog: binnenvaart verdeeld over aanpak

Waar de Rijn ooit een vanzelfsprekende levensader leek, knaagt de droogte nu steeds vaker aan haar kracht.

maandag 25 augustus 2025

Spaanse ezels aan het werk in de Rotterdamse haven

Tussen stalen kranen en olietankers hoor je ineens het zachte balken van een ezel in de haven.

donderdag 14 augustus 2025

Slim importeren: voorkom verrassingen bij de douane

Wie goederen van buiten de EU importeert, krijgt te maken met mogelijke invoerrechten, btw en de nodige documentatie en wetgeving.

dinsdag 29 juli 2025

Welke rol speelt een Bill of Lading bij zeevracht?

Wie goederen over zee vervoert, krijgt te maken met de Bill of Lading (B/L), ook wel bekend als cognossement. Dit document is een verplicht onderdeel van zeev

maandag 28 juli 2025

Vijf belangrijkste havens China

Van de vijf grootste havens ter wereld in 2024 liggen er vier in China. In totaal staan er acht Chinese havens in de top twintig, samen goed voor 55,6%.

Wij gebruiken cookies. Learn more