Geplaatst op:

Rotterdam creëert wereldwijde verbinding door dans

Rotterdam Ahoy is dit jaar het podium van het Eurovisie Songfestival. Van 14 t/m 22 mei laat Rotterdam zien waar verbinding, diversiteit en saamhorigheid voor staan: een feest voor iedereen, door iedereen.

Rotterdam staat nooit stil, ook niet in deze tijd. Dat is hoe Rotterdam Partners onze stad wereldwijd zichtbaar wil maken met de campagne #SWINGALONG, tijdens de 65e editie van het Eurovisie Songfestival in aangepaste vorm. "We vinden het belangrijk om de stad levendig en aantrekkelijk te houden. Dat komt ook het vestigingsklimaat ten goede. Het maakt het immers leuker om in Rotterdam te wonen en te werken, wat ook uitstraalt op de haven," aldus Rotterdam Tourist Information.

Talenten die meedoen aan de internationale sociale media campagne worden tijdens de week van de grote finale in de spotlights gezet op het projectiescherm aan de gevel van het World Port Center (WPC), het gebouw waar het Havenbedrijf Rotterdam in gevestigd is. Middels een stream van de projectie aan de Maas kan men zichzelf wereldwijd zien dansen 'in' Rotterdam.

De onderstaande #SWINGALONG videoclip staat centraal binnen de campagne en moet men wereldwijd uitdagen om mee te doen aan deze dance challenge en een eigen #SWINGALONG versie te delen via verschillende social media.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=itFkpm8-WXM&t=10s[/embed]

Laatste nieuws

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

maandag 29 juni 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

dinsdag 16 juni 2026

Gedreven door oranje

Het WK is in volle gang en heel Nederland kleurt oranje, de kleur van het Nederlands Elftal én van Jordex. Oranje staat voor energie, beweging en warmte.

woensdag 10 juni 2026

Rotterdamse haven onder druk: binnenvaart eist maatregelen

De druk op de Rotterdamse binnenvaart loopt op. In een scherpe oproep aan het Havenbedrijf waarschuwen tientallen partijen voor structurele problemen.

woensdag 10 juni 2026

Digitaal dossier: minder zoeken, meer doen

Iedereen kent het wel:die ene factuur die zoek is, een certificaat dat ergens in een mailbox verstopt zit of documenten die op drie verschillende plekken zijn

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

Wij gebruiken cookies. Learn more