Geplaatst op:

Rotterdam creëert wereldwijde verbinding door dans

Rotterdam Ahoy is dit jaar het podium van het Eurovisie Songfestival. Van 14 t/m 22 mei laat Rotterdam zien waar verbinding, diversiteit en saamhorigheid voor staan: een feest voor iedereen, door iedereen.

Rotterdam staat nooit stil, ook niet in deze tijd. Dat is hoe Rotterdam Partners onze stad wereldwijd zichtbaar wil maken met de campagne #SWINGALONG, tijdens de 65e editie van het Eurovisie Songfestival in aangepaste vorm. "We vinden het belangrijk om de stad levendig en aantrekkelijk te houden. Dat komt ook het vestigingsklimaat ten goede. Het maakt het immers leuker om in Rotterdam te wonen en te werken, wat ook uitstraalt op de haven," aldus Rotterdam Tourist Information.

Talenten die meedoen aan de internationale sociale media campagne worden tijdens de week van de grote finale in de spotlights gezet op het projectiescherm aan de gevel van het World Port Center (WPC), het gebouw waar het Havenbedrijf Rotterdam in gevestigd is. Middels een stream van de projectie aan de Maas kan men zichzelf wereldwijd zien dansen 'in' Rotterdam.

De onderstaande #SWINGALONG videoclip staat centraal binnen de campagne en moet men wereldwijd uitdagen om mee te doen aan deze dance challenge en een eigen #SWINGALONG versie te delen via verschillende social media.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=itFkpm8-WXM&t=10s[/embed]

Laatste nieuws

dinsdag 24 juni 2025

Wat zijn demurrage en detention?

De drukte in de havens van Rotterdam en Antwerpen blijft toenemen. De wachttijden lopen op, wat voor frustraties en extra kosten, zoals demurrage en detention

dinsdag 24 juni 2025

Onrust Midden-Oosten effect op transportkosten

Na de aanval van Israël zijn niet alleen de brandstofprijzen gestegen - wat merkbaar is op het voor- en natransport - rederijen introduceren risicotoeslagen

dinsdag 24 juni 2025

Interview Wesley Lems Teqplay

"Achter elke perfecte havenaanloop schuilt een stille kracht die het verschil maakt"

vrijdag 20 juni 2025

Aanhoudende congestie haven Rotterdam

Waar congestie in de haven vroeger incidenteel was, lijkt het nu eerder regel dan de uitzondering. De oorzaken zijn divers en stapelen zich op.

vrijdag 20 juni 2025

Uitbreiding Team Jordex: Gerben, Loes, Jan en Okan

Bij Jordex maken onze medewerkers het verschil. Vorige maand is er een enthousiaste groep nieuwe collega’s bij ons gestart. Wij stellen hen graag voor.

maandag 26 mei 2025

Jordex bekroond met Integron Klantbeleving Awards 2025

Met trots kunnen wij aankondigen dat Jordex Shipping & Forwarding de Integron Klantbeleving Awards 2025 heeft gewonnen in de categorie Transport & Logistiek.

maandag 19 mei 2025

Nieuwe regels Saudi-Arabië, Pakistan en FLEGT Indonesië

Per 1 juni is het verplicht om pallets te gebruiken bij het laden van goederen naar Saudi-Arabië, 21 mei wordt er een toeslag geïntroduceerd voor Pakistan

donderdag 15 mei 2025

Wachttijden in de havens nemen steeds verder toe

Het is al enige tijd bekend dat het druk is in de havens van Rotterdam en Antwerpen. De situatie lijkt dagelijks uitdagender te worden en de zorgen nemen toe.

Wij gebruiken cookies. Learn more