Geplaatst op:

Samen aan de start

Wie fit en vitaal is, werkt met meer plezier en energie en zet graag dat stapje meer door deel te nemen aan sportieve prestaties. Bij Jordex hebben we ons ingezet voor het goede doel en staan er nog meer sportieve evenementen op de planning!

Sporten voor een goed doel geeft een goed gevoel. Vrijdag 15 februari 2019 hebben maar liefst zeven collega’s twee uur lang gefietst tijdens de spinningmarathon van Sporten voor Sophia. Samen hebben zij €2.641,- opgehaald voor het Erasmus MC-Sophia Kinderziekenhuis. Anouk mocht zelfs een beeldje in ontvangst nemen op het podium omdat zij als individuele fietser van deze avond het meeste geld heeft ingezameld!

Met de aanvang van ons uitgebreide sportprogramma willen we het de collega’s nog makkelijker maken de weg naar onze sportschool te vinden, door elke dag een ochtendtraining, avondtraining of allebei aan te bieden. Ook biedt het de collega’s dé kans om zich klaar te maken voor de start van de volgende sportieve evenementen.

Op zondag 7 april 2019 gaat er een aantal collega’s de uitdaging aan tijdens Marathon Rotterdam, het grootste eendaagse sportevenement van Nederland. Eén team van twee collega’s lopen samen de Business Duo Marathon, waarbij beiden een halve marathon afstand afleggen. Ruud Maaskant (CEO Jordex) gaat opnieuw de uitdaging aan om de hele marathon van 42,195 km uit te lopen.

Daarnaast zijn Ruud Maaskant en zijn team de Rotterdam Fund Racers enorm verheugd dit jaar opnieuw de strijd aan te gaan tijdens de Alpe d’HuZes, voor de overwinning op kanker. Ze zijn vastberaden om een fantastisch mooi bedrag op te halen voor de KWF Kankerbestrijding en de donaties van voorgaande jaren te overtreffen. Wil jij deze geweldige prestatie voor het goede doel steunen? Doneren kan via de actiepagina van Ruud.

Als laatste op de planning hebben wij ons weer aangemeld om met een team van bijna 20 fitte collega’s het tien kilometer lange parcour van de Harbour Run af te leggen. Naast hard werken, brengt het evenement één en al gezelligheid met zich mee. Wij stomen ons vast klaar voor de vitale activiteiten in onze sportschool!

Laatste nieuws

vrijdag 28 augustus 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

woensdag 26 augustus 2026

Europa wil aanpak voor laagwater

Laagwater is geen tijdelijk probleem meer. De ESC roept de Europese Commissie daarom op om met een Europees laagwaterplan te komen

woensdag 26 augustus 2026

Jordex Air Cargo opnieuw in de Top 50 van NL luchtvracht

Net als vorig jaar staan we met plek 41 stevig gevestigd in de top 50 van de grootste luchtvrachexpediteurs van Nederland.

woensdag 26 augustus 2026

Uitbreiding team Jordex: welkom nieuwe collega's

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis, ervaring en energie. De afgelopen periode zijn verschillende nieuwe collega's gestart bij Jordex.

woensdag 26 augustus 2026

Congestie Rotterdam verwacht in oktober

De druk op de Rotterdamse haven loopt richting het najaar verder op. Voor oktober wordt rekening gehouden met een nieuwe congestiegolf.

woensdag 05 augustus 2026

Havenstaking Rotterdam 4 september

FNV Havens heeft een havenstaking aangekondigd op vrijdag 4 september.

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

Wij gebruiken cookies. Learn more