Geplaatst op:

Staking in Rotterdamse haven

De vakbonden hebben medewerkers uit de haven opgeroepen om deel te nemen aan de landelijke actiedag tegen de verhoging van de AOW-leeftijd. De staking start zondag 17 maart om 23 uur en eindigt op maandag 18 maart om 23 uur.

De actievoerders zullen maandag verspreid over het land aanwezig zijn op tien regionale actiebijeenkomsten. Daarmee willen zij aandacht vragen voor het zware werk dat zij uitvoeren en voorkomen dat de pensioengerechtigde leeftijd hoger dan 66 jaar komt te liggen.

Wij vragen u rekening te houden met de situatie en eventuele vertragingen. Voor meer informatie kunt u terecht bij de bij u bekende contactpersoon binnen Jordex.

Laatste nieuws

woensdag 22 januari 2025

Blik vooruit met Rein

Aan het begin van 2025 kunnen we terugkijken op een jaar vol uitdagingen. Nu het nieuwe jaar is gestart, zijn we benieuwd wat deze voor ons in petto heeft.

maandag 13 januari 2025

Meet Jordex Belgium

Het is niet alleen het begin van een nieuw kalenderjaar, maar ook een frisse kans om onze collega’s in Antwerpen voor te stellen. Onder leiding van een gedrev

donderdag 09 januari 2025

Staking havens VS van de baan

Dinsdagavond is er een voorlopig akkoord bereikt over een zesjarige CAO. Hiermee zijn de aangekondigde stakingen van havenarbeiders in de VS van de baan.

donderdag 09 januari 2025

Hoe wordt Chinees Nieuwjaar gevierd?

Het Chinees Nieuwjaar is in volle gang. Dit jaar vindt het plaats van 29 januari tot en met 12 februari. Zo ziet dit 15-daagse feest er van dag-tot-dag uit!

woensdag 08 januari 2025

Ultimatum bij ECT loopt af; mogelijke acties verwacht

Vandaag verloopt het ultimatum dat door de vakbonden is gesteld om tot een akkoord te komen over nieuwe arbeidsvoorwaarden voor de medewerkers van ECT.

maandag 30 december 2024

Mijlpaal containeroverslag Shanghai

Shanghai Port heeft een wereldrecord gevestigd. Het is de eerste haven die in een jaar meer dan 50 miljoen TEU heeft overgeslagen.

donderdag 19 december 2024

Meest gelezen artikelen 2024

Wat hield de logistiek in 2024 het meest bezig? Dit zijn de meest gelezen artikelen van 2024!

woensdag 18 december 2024

Dit was de WielerZesdaagse 2024

Zes dagen lang spanning en sensatie op de baan door Vincent Hoppezak en Philip Heijnen met het Jordex logo op hun rug én een volle loge op het middenterrein.

Wij gebruiken cookies. Learn more