Geplaatst op:

Terminal decor nieuwste James Bond film

CMA CGM is officieel partner van de nieuwe James Bond film. Twee schepen, medewerkers van het hoofdkantoor in Marseille en duizend containers vormen het decor voor 'No time to die'.

De Franse containerrederij is sinds 30 september volop te zien in de Nederlandse bioscopen. Regisseur Cary Joji Fukunaga kreeg de beschikking over de Kingston Container Terminal in Jamaica voor opnames van spectaculaire actiescenes, waar de Bond films bekend om staan.

Een watervliegtuig zoefde met hoge snelheid onder de portaalarmen van een rij hoge containerkranen door. De opnames werden gemaakt vanuit een helikopter die parallel aan het vliegtuig aan de andere kant van de kranen vloog.

In 'No time to die' keert Daniel Craig voor de vijfde en laatste keer terug als Ian Flemings James Bond 007. Zijn laatste film had vorig jaar aprilal in première moeten gaan, maar door de coronacrisis is deze geparkeerd. Als de opnames dit jaar hadden plaatsgevonden was het budget van 250 miljoen waarschijnlijk een stuk hoger uitgevallen met de huidige prijzen in de containervaart.

Het project werd vanuit de rederij gecoördineerd door niemand minder dan executive officer van de CMA CGM Group; Tanya Saadé Zeenny en de zus van CEO Rodolphe Saadé, die hiermee voor een nadrukkelijk Frans tintje zorgen.

Laatste nieuws

dinsdag 21 oktober 2025

Out of Gauge Cargo: Specialistische maatwerk

Out of Gauge (OOG) cargo gaat over goederen die groter, langer of zwaarder zijn dan wat een standaardcontainer aankan.

maandag 20 oktober 2025

Achterstanden havens Rotterdam en Antwerpen door stakingen

Containerhavens in Rotterdam en Antwerpen liggen onder druk door stakingen, demonstraties en storm. Schepen wachten, terminals vol tot eind oktober

vrijdag 17 oktober 2025

Uitbreiding team Jordex: Demi, Lorenzo, Britt en Sebastiaan

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

donderdag 16 oktober 2025

Nieuw in JIT: AI Chat vindt je zending razendsnel!

We maken het je graag makkelijker. Daarom introduceren we AI Chat – je slimme assistent binnen het Jordex shipment overview.

donderdag 16 oktober 2025

VS voert heffingen in voor schepen met Chinese connectie

Sinds 14 oktober gelden in de VS nieuwe heffingen op Chinese schepen om de Chinese scheepsbouw te ontmoedigen.

dinsdag 14 oktober 2025

Jordex ploegsponsor WielerZesdaagse

Van 2 t/m 7 december 2025 verandert Rotterdam Ahoy in een arena vol topsport, spektakel en snelheid en is Jordex opnieuw ploegsponsor.

woensdag 08 oktober 2025

Staking sjorbedrijven Rotterdamse haven

In de Rotterdamse haven is woensdagmiddag 8 oktober een 48-uursstaking gestart bij sjorbedrijven.

dinsdag 23 september 2025

Uitbreiding Team Jordex:  Puk, Luciano, Milan en Matthijs

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor

Wij gebruiken cookies. Learn more