Geplaatst op:

Trappen tijdens Rotterdam Fund Racers Tour

Eén dag na het NK wielrennen stond het bij Jordex ook in het teken van wielrennen. Wereldkampioen Chantal Blaak én voormalig Nederlands kampioen Maarten den Bakker stonden afgelopen zondag samen met de 50 deelnemers aan de start van de Rotterdam Fund Racers Tour. Wij blikken terug op een succesvol event!

Na drie succesvolle edities georganiseerd door Jordex, is de jaarlijkse fietstocht van 60/90 km door de Hoeksche Waard dit jaar door de Stichting Rotterdam Fund Racers georganiseerd. Wij behielden de eer dat het evenement ongewijzigd op het Jordex bedrijfsterrein werd georganiseerd.

Het bestuur van de Stichting Rotterdam Fund Racers stelt zich ten doel zo veel mogelijk positieve krachten en initiatieven te bundelen om op sportieve wijze maatschappelijke verantwoordelijkheid in Rotterdam te nemen ten bate van meerdere kankergerelateerde goede doelen. De Rotterdam Fund Racers Tour is er daar één van!

Vanaf de aanvang op het Jordex-terrein was het genieten geblazen;

Een groep enthousiaste en sportieve deelnemers, profwielrenners, vier motards, EHBO'ers en een volgauto: CHECK!
Een volledig uitgestippelde route voor zowel de recreatieve fietser als de geoefende wielrenner: CHECK!
Het Jordex bedrijfsterrein dat bij terugkomst omgetoverd was tot een waar evenemententerrein met eiwitrijke smoothies, koude drankjes, een barbecue en zomerse deuntjes van DJ Yorit

Gelukkig hebben we de foto's nog! In het fotoalbum op de Facebook pagina van de Stichting Rotterdam Fund Racers blikken we terug op het sportieve event.

Laatste nieuws

maandag 08 december 2025

Uitbreiding team Jordex: Fleur, Jurriaan, Meike

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 09 december 2025

Tijdelijke vertraging bij keuringen van gevogelte

Importeurs van veterinaire of keurplichtige goederen kunnen op dit moment te maken krijgen met langere doorlooptijden bij de keuringen.

maandag 08 december 2025

Wachttijden lopen op: wegvervoerders trekken aan de bel

Het is extreem druk in de Rotterdamse haven, waardoor ritten van wegvervoerders vertragen of zelfs stilvallen.

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

woensdag 03 december 2025

ETS-toeslag stijgt per 1 januari 2026

Per 2024 is de maritieme sector toegetreden tot de EU ETS. In 2024 is 40% van de CO2-uitstoot belast, in 2025 70% en vanaf 1 januari 2026 de volle 100%.

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Yannick en Valentina

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

Wij gebruiken cookies. Learn more