Geplaatst op:

Trappen tijdens Rotterdam Fund Racers Tour

Eén dag na het NK wielrennen stond het bij Jordex ook in het teken van wielrennen. Wereldkampioen Chantal Blaak én voormalig Nederlands kampioen Maarten den Bakker stonden afgelopen zondag samen met de 50 deelnemers aan de start van de Rotterdam Fund Racers Tour. Wij blikken terug op een succesvol event!

Na drie succesvolle edities georganiseerd door Jordex, is de jaarlijkse fietstocht van 60/90 km door de Hoeksche Waard dit jaar door de Stichting Rotterdam Fund Racers georganiseerd. Wij behielden de eer dat het evenement ongewijzigd op het Jordex bedrijfsterrein werd georganiseerd.

Het bestuur van de Stichting Rotterdam Fund Racers stelt zich ten doel zo veel mogelijk positieve krachten en initiatieven te bundelen om op sportieve wijze maatschappelijke verantwoordelijkheid in Rotterdam te nemen ten bate van meerdere kankergerelateerde goede doelen. De Rotterdam Fund Racers Tour is er daar één van!

Vanaf de aanvang op het Jordex-terrein was het genieten geblazen;

Een groep enthousiaste en sportieve deelnemers, profwielrenners, vier motards, EHBO'ers en een volgauto: CHECK!
Een volledig uitgestippelde route voor zowel de recreatieve fietser als de geoefende wielrenner: CHECK!
Het Jordex bedrijfsterrein dat bij terugkomst omgetoverd was tot een waar evenemententerrein met eiwitrijke smoothies, koude drankjes, een barbecue en zomerse deuntjes van DJ Yorit

Gelukkig hebben we de foto's nog! In het fotoalbum op de Facebook pagina van de Stichting Rotterdam Fund Racers blikken we terug op het sportieve event.

Laatste nieuws

vrijdag 28 augustus 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

woensdag 26 augustus 2026

Europa wil aanpak voor laagwater

Laagwater is geen tijdelijk probleem meer. De ESC roept de Europese Commissie daarom op om met een Europees laagwaterplan te komen

woensdag 26 augustus 2026

Jordex Air Cargo opnieuw in de Top 50 van NL luchtvracht

Net als vorig jaar staan we met plek 41 stevig gevestigd in de top 50 van de grootste luchtvrachexpediteurs van Nederland.

woensdag 26 augustus 2026

Uitbreiding team Jordex: welkom nieuwe collega's

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis, ervaring en energie. De afgelopen periode zijn verschillende nieuwe collega's gestart bij Jordex.

woensdag 26 augustus 2026

Congestie Rotterdam verwacht in oktober

De druk op de Rotterdamse haven loopt richting het najaar verder op. Voor oktober wordt rekening gehouden met een nieuwe congestiegolf.

woensdag 05 augustus 2026

Havenstaking Rotterdam 4 september

FNV Havens heeft een havenstaking aangekondigd op vrijdag 4 september.

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

Wij gebruiken cookies. Learn more