Geplaatst op:

Trappen tijdens Rotterdam Fund Racers Tour

Eén dag na het NK wielrennen stond het bij Jordex ook in het teken van wielrennen. Wereldkampioen Chantal Blaak én voormalig Nederlands kampioen Maarten den Bakker stonden afgelopen zondag samen met de 50 deelnemers aan de start van de Rotterdam Fund Racers Tour. Wij blikken terug op een succesvol event!

Na drie succesvolle edities georganiseerd door Jordex, is de jaarlijkse fietstocht van 60/90 km door de Hoeksche Waard dit jaar door de Stichting Rotterdam Fund Racers georganiseerd. Wij behielden de eer dat het evenement ongewijzigd op het Jordex bedrijfsterrein werd georganiseerd.

Het bestuur van de Stichting Rotterdam Fund Racers stelt zich ten doel zo veel mogelijk positieve krachten en initiatieven te bundelen om op sportieve wijze maatschappelijke verantwoordelijkheid in Rotterdam te nemen ten bate van meerdere kankergerelateerde goede doelen. De Rotterdam Fund Racers Tour is er daar één van!

Vanaf de aanvang op het Jordex-terrein was het genieten geblazen;

Een groep enthousiaste en sportieve deelnemers, profwielrenners, vier motards, EHBO'ers en een volgauto: CHECK!
Een volledig uitgestippelde route voor zowel de recreatieve fietser als de geoefende wielrenner: CHECK!
Het Jordex bedrijfsterrein dat bij terugkomst omgetoverd was tot een waar evenemententerrein met eiwitrijke smoothies, koude drankjes, een barbecue en zomerse deuntjes van DJ Yorit

Gelukkig hebben we de foto's nog! In het fotoalbum op de Facebook pagina van de Stichting Rotterdam Fund Racers blikken we terug op het sportieve event.

Laatste nieuws

dinsdag 13 januari 2026

Team Jordex Facts 2025

In 2025 stond ontwikkeling in mensen, kennis en vitaliteit centraal. We hebben het jaar vormgegeven, alle cijfers onder de loep genomen.

dinsdag 13 januari 2026

Beperkingen Euromax vanaf 16 januari

ECT stapt op 17 januari 2026 over op een nieuw TOS op de Euromax. Om deze overgang goed uit te voeren worden de terminalactiviteiten vanaf 16 januari beperkt.

maandag 12 januari 2026

Uitbreiding team Jordex: Floris en Ernest

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

maandag 12 januari 2026

Tien gouden regels voor zakendoen in de Golfregio

Zakendoen in de Golfregio vraagt om meer dan alleen een goed product of dienst. De culturele en zakelijke spelregels verschillen van Europa.

maandag 08 december 2025

Uitbreiding team Jordex: Fleur, Jurriaan, Meike

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 09 december 2025

Tijdelijke vertraging bij keuringen van gevogelte

Importeurs van veterinaire of keurplichtige goederen kunnen op dit moment te maken krijgen met langere doorlooptijden bij de keuringen.

maandag 08 december 2025

Wachttijden lopen op: wegvervoerders trekken aan de bel

Het is extreem druk in de Rotterdamse haven, waardoor ritten van wegvervoerders vertragen of zelfs stilvallen.

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

Wij gebruiken cookies. Learn more