Geplaatst op:

Uitbreiding team Jordex Projects & Chartering

Jordex Projects & Chartering blijft groeien. Zo hebben zij maar liefst drie nieuwe collega’s mogen verwelkomen en mooie projecten afgehandeld.

Deze maand zijn we met een aantal collega's op bezoek geweest bij onze heavy lift terminal Novadock in Vlaardingen. Daar waren de mannen van JPC (Jordex Projects & Chartering) druk bezig met het laden van vier gedemonteerde rupskranen aan boord van de ESL Australia met eindbestemming Buchanan, Liberia. De 131 pakstukken met een gewicht van 1.092 ton en een volume van 3.000 CBM zijn in twee dagen aan boord geladen.

Maak kennis met onze nieuwste collega’s:

Leroy is werkzaam als terminal operator en voert met veel plezier en passie zijn werkzaamheden uit. Hij heeft al 10 jaar ervaring in deze branche en deelt deze graag. Leroy is het liefst actief en brengt daarom 4 tot 5 keer per week door in de sportschool. Naast fitnessen houdt hij ervan om klusjes te doen, naar Feyenoord te kijken en gezellig ergens een hapje en drankje te doen. Leroy brengt ook graag tijd door met zijn 4-jarige zoon.

Niels heeft in februari zijn opleiding Ondernemerschap & Retailmanagement afgerond. Hoewel hij al enige logistieke werkervaring heeft, is dit zijn eerste kennismaking met de maritieme sector. Niels kan niet wachten om zichzelf verder te ontwikkelen en aan de slag te gaan met mooie projecten. Hij is 23 jaar oud en woont in Barendrecht. Daarnaast voetbalt hij al sinds zijn jeugd, momenteel bij vv Smitshoek. Samen met zijn vrienden hoopt hij dit jaar eindelijk kampioen te worden. Ook gaat hij graag naar de sportschool, waar hij zijn energie en voldoening uit haalt.

Henry heeft meer dan 40 jaar werkervaring in de financiële sector en werkt nu als Supervisor Finance & Control. Sinds ruim een maand is hij werkzaam bij Jordex Projects & Chartering en kijkt hij uit naar nog een paar mooie werkjaren. Op 13 september viert Henry zijn 33-jarig huwelijk met zijn vrouw, met wie hij in Boskoop woont. Samen genieten ze van hun vrije tijd met hun gezin, bestaande uit twee kinderen en drie kleinkinderen. Hun grootste gezamenlijke passie is bootje varen; zodra de zon begint te schijnen, zijn ze te vinden op het water. Daarnaast houdt Henry ervan om met vrienden motor te rijden.

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Valentina en Yannick

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

woensdag 12 november 2025

Nieuwe toeslagen voor wegvervoer vanaf 1 januari 2026

Vanaf 1 januari 2026 veranderen de regels voor wegvervoer. Nieuwe toeslagen moeten zorgen voor meer spreiding en een duurzamere logistiek.

woensdag 12 november 2025

Rotterdamse haven herstelt langzaam van staking

De achterstand in de haven van Rotterdam neemt af na stakingen; een voorlopig cao-akkoord voor sjorders helpt het werk te normaliseren.

dinsdag 11 november 2025

Aziatische havens koplopers op efficiencylijst

Aziatische havens zijn wereldwijd het meest efficiënt. Shanghai Yangshan en Fuzhou staan bovenaan.

dinsdag 21 oktober 2025

Out of Gauge Cargo: Specialistische maatwerk

Out of Gauge (OOG) cargo gaat over goederen die groter, langer of zwaarder zijn dan wat een standaardcontainer aankan.

maandag 20 oktober 2025

Achterstanden havens Rotterdam en Antwerpen door stakingen

Containerhavens in Rotterdam en Antwerpen liggen onder druk door stakingen, demonstraties en storm. Schepen wachten, terminals vol tot eind oktober

Wij gebruiken cookies. Learn more