Geplaatst op:

Verwachte werkonderbreking terminals

Vanwege de aankomende storm zullen de Rotterdamse en Antwerpse terminals de operatie in de loop van de dag tijdelijk onderbreken of de terminals zelfs sluiten indien de werkzaamheden niet meer veilig uitgevoerd kunnen worden. Naar verwachting zullen de harde rukwinden tot 100 km per uur aanhouden tot en met morgen, waardoor er mogelijke vertragingen kunnen ontstaan.

De onderhandelingen met de vakbond op de ECT Terminals zorgen ervoor dat deze terminals vanmiddag tussen 15:00 en 18:00 uur al zullen sluiten. Dat betekent dat vervoerders de terminals gedurende deze uren niet kunnen bereiken. Vrijdag 12 maart 2021 zullen de onderhandelingen naar verwachting worden voortgezet.

Wij vragen u rekening te houden met de omstandigheden. Voor meer informatie kunt u terecht bij uw Jordex contactpersoon.

Laatste nieuws

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

dinsdag 16 juni 2026

Gedreven door oranje

Het WK is in volle gang en heel Nederland kleurt oranje, de kleur van het Nederlands Elftal én van Jordex. Oranje staat voor energie, beweging en warmte.

woensdag 10 juni 2026

Rotterdamse haven onder druk: binnenvaart eist maatregelen

De druk op de Rotterdamse binnenvaart loopt op. In een scherpe oproep aan het Havenbedrijf waarschuwen tientallen partijen voor structurele problemen.

woensdag 10 juni 2026

Digitaal dossier: minder zoeken, meer doen

Iedereen kent het wel:die ene factuur die zoek is, een certificaat dat ergens in een mailbox verstopt zit of documenten die op drie verschillende plekken zijn

maandag 15 juni 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

donderdag 21 mei 2026

Toenemende druk op wereldwijde zeeroutes

De druk op internationale scheepvaartroutes neemt toe. Zowel bij het Panamakanaal als in de Straat van Hormuz lopen wachttijden, kosten en onzekerheden op.

donderdag 21 mei 2026

Uitbreiding team Jordex: Kenny, Rowen en Jurian

Bij Jordex zitten we niet stil. Terwijl de logistieke wereld altijd in beweging is, blijven ook wij bouwen aan een sterk team.

Wij gebruiken cookies. Learn more