Geplaatst op:

Vijf voedingsindustrie beurzen in Q1

Hoe een succesvolle beurs eruit ziet? Precies zoals op deze foto tijdens de SIAL Paris. Ook volgend jaar staan er weer interessante beurzen op de agenda. Wij geven vijf tips op het gebied van food and beverage.

Img

International Production & Processing Expo (IPPE) | 24 - 26 januari | Atlanta De grootste jaarlijkse industriële kip- en vlees beurs ter wereld brengt kopers en verkopers over de hele wereld samen, De focus ligt op innovatie en netwerken binnen de industrie.

Fruit Logistica | 8 - 10 februari | Berlijn Berlijn wordt drie dagen lang omgetoverd tot de hoofdstad van de mondiale vers fruitindustrie. Afgelopen editie waren er meer dan 2.000 exposanten uit 87 landen.

GulFood | 20 - 24 februari | Dubai Gulfood is uitgegroeid tot de belangrijkste internationale vakbeurs voor de voedingsindustrie in het Midden-Oosten. De internationale belangstelling om aan deze vijf daagse beurs deel te nemen is overweldigend.

Food Expo | 18 - 20 maart | Athene Met 1300 exposanten en meer dan 30.000 voedselhandelaren uit Griekenland en de rest van de wereld, bevestigd Food Expo haar titel als het grootste commerciële forum voor eten en drinken in Zuidoost-Europa.

ProWein | 19 - 21 maart | Düsseldorf Passie voor wijnen en spirits in combinatie met een perfecte organisatie vormen al meer dan 25 jaar de voorwaarden voor het succes van ProWein. Internationaal ongeëvenaard en weergaloos professioneel, dat is hoe de ProWein zichzelf presenteert.

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

woensdag 03 december 2025

ETS-toeslag stijgt per 1 januari 2026

Per 2024 is de maritieme sector toegetreden tot de EU ETS. In 2024 is 40% van de CO2-uitstoot belast, in 2025 70% en vanaf 1 januari 2026 de volle 100%.

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Yannick en Valentina

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

woensdag 12 november 2025

Nieuwe toeslagen voor wegvervoer vanaf 1 januari 2026

Vanaf 1 januari 2026 veranderen de regels voor wegvervoer. Nieuwe toeslagen moeten zorgen voor meer spreiding en een duurzamere logistiek.

woensdag 12 november 2025

Rotterdamse haven herstelt langzaam van staking

De achterstand in de haven van Rotterdam neemt af na stakingen; een voorlopig cao-akkoord voor sjorders helpt het werk te normaliseren.

dinsdag 11 november 2025

Aziatische havens koplopers op efficiencylijst

Aziatische havens zijn wereldwijd het meest efficiënt. Shanghai Yangshan en Fuzhou staan bovenaan.

Wij gebruiken cookies. Learn more