Geplaatst op:

Jordex Air Cargo stijgt in IATA Top-100

Jordex Air Cargo zit bij de 50 grootste luchtvrachtbedrijven van Nederland. Met een volumestijging van bijna 24%, wat goed is voor 1.638 ton, is ons luchtvrachtkantoor gestegen van de 66ste naar de 49ste plaats in de IATA Top-100 (International Air Transport Association).

De groei zit hem voornamelijk in het aantal projectladingen en foodstuff zendingen die Jordex Air Cargo in 2023 heeft gevlogen. Ons kantoor biedt voor beide commodities volledige ontzorging aan. Klanten kunnen hun goederen aanleveren bij de loods en Jordex zorgt voor het luchtvrachtwaardig verpakken van de goederen, het juiste (douane)papierwerk, de screening en het tijdig aanleveren van de volledige zending bij de airline. Voor foodstuff zendingen faciliteren wij uiteraard ook de koel en/of vriesopslag om de juiste temperatuur te kunnen waarborgen.

Het is een bijzonder jaar voor Jordex Air Cargo. In juli 2024 vierden ze namelijk ook al hun vijfjarig bestaan. In een interview gaf General Manager Jan Dits bij de vraag welke mijlpalen we de komende vijf jaar kunnen verwachten, aan dat een plaats in de top-50 van de IATA Top-100 hoog op hun verlanglijst staat. Een maand later werden de cijfers met de bijbehorende plek 49 in de top-50 gepubliceerd.

Nieuwsblad Transport (NT) brengt één keer per jaar de IATA Top-100 uit. Een ranking op basis van vertrouwelijke marktgegevens in de luchtvrachtsector. Het Nederlandse vakblad over transport, logistiek en distributie beoordeelt de top 100 van de in totaal 430 aangesloten IATA-bedrijven in Nederland op basis van het betalingsverkeer en de onderliggende exportvolumes tussen de expediteurs en de bij de International Air Transport Association (IATA) aangesloten luchtvaartmaatschappijen.

dinsdag 24 juni 2025

Wat zijn demurrage en detention?

De drukte in de havens van Rotterdam en Antwerpen blijft toenemen. De wachttijden lopen op, wat voor frustraties en extra kosten, zoals demurrage en detention

dinsdag 24 juni 2025

Onrust Midden-Oosten effect op transportkosten

Na de aanval van Israël zijn niet alleen de brandstofprijzen gestegen - wat merkbaar is op het voor- en natransport - rederijen introduceren risicotoeslagen

dinsdag 24 juni 2025

Interview Wesley Lems Teqplay

"Achter elke perfecte havenaanloop schuilt een stille kracht die het verschil maakt"

vrijdag 20 juni 2025

Aanhoudende congestie haven Rotterdam

Waar congestie in de haven vroeger incidenteel was, lijkt het nu eerder regel dan de uitzondering. De oorzaken zijn divers en stapelen zich op.

vrijdag 20 juni 2025

Uitbreiding Team Jordex: Gerben, Loes, Jan en Okan

Bij Jordex maken onze medewerkers het verschil. Vorige maand is er een enthousiaste groep nieuwe collega’s bij ons gestart. Wij stellen hen graag voor.

maandag 26 mei 2025

Jordex bekroond met Integron Klantbeleving Awards 2025

Met trots kunnen wij aankondigen dat Jordex Shipping & Forwarding de Integron Klantbeleving Awards 2025 heeft gewonnen in de categorie Transport & Logistiek.

maandag 19 mei 2025

Nieuwe regels Saudi-Arabië, Pakistan en FLEGT Indonesië

Per 1 juni is het verplicht om pallets te gebruiken bij het laden van goederen naar Saudi-Arabië, 21 mei wordt er een toeslag geïntroduceerd voor Pakistan

donderdag 15 mei 2025

Wachttijden in de havens nemen steeds verder toe

Het is al enige tijd bekend dat het druk is in de havens van Rotterdam en Antwerpen. De situatie lijkt dagelijks uitdagender te worden en de zorgen nemen toe.

Wij gebruiken cookies. Learn more