Geplaatst op:

Jordex Air Cargo stijgt in IATA Top-100

Jordex Air Cargo zit bij de 50 grootste luchtvrachtbedrijven van Nederland. Met een volumestijging van bijna 24%, wat goed is voor 1.638 ton, is ons luchtvrachtkantoor gestegen van de 66ste naar de 49ste plaats in de IATA Top-100 (International Air Transport Association).

De groei zit hem voornamelijk in het aantal projectladingen en foodstuff zendingen die Jordex Air Cargo in 2023 heeft gevlogen. Ons kantoor biedt voor beide commodities volledige ontzorging aan. Klanten kunnen hun goederen aanleveren bij de loods en Jordex zorgt voor het luchtvrachtwaardig verpakken van de goederen, het juiste (douane)papierwerk, de screening en het tijdig aanleveren van de volledige zending bij de airline. Voor foodstuff zendingen faciliteren wij uiteraard ook de koel en/of vriesopslag om de juiste temperatuur te kunnen waarborgen.

Het is een bijzonder jaar voor Jordex Air Cargo. In juli 2024 vierden ze namelijk ook al hun vijfjarig bestaan. In een interview gaf General Manager Jan Dits bij de vraag welke mijlpalen we de komende vijf jaar kunnen verwachten, aan dat een plaats in de top-50 van de IATA Top-100 hoog op hun verlanglijst staat. Een maand later werden de cijfers met de bijbehorende plek 49 in de top-50 gepubliceerd.

Nieuwsblad Transport (NT) brengt één keer per jaar de IATA Top-100 uit. Een ranking op basis van vertrouwelijke marktgegevens in de luchtvrachtsector. Het Nederlandse vakblad over transport, logistiek en distributie beoordeelt de top 100 van de in totaal 430 aangesloten IATA-bedrijven in Nederland op basis van het betalingsverkeer en de onderliggende exportvolumes tussen de expediteurs en de bij de International Air Transport Association (IATA) aangesloten luchtvaartmaatschappijen.

vrijdag 28 augustus 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

woensdag 26 augustus 2026

Europa wil aanpak voor laagwater

Laagwater is geen tijdelijk probleem meer. De ESC roept de Europese Commissie daarom op om met een Europees laagwaterplan te komen

woensdag 26 augustus 2026

Jordex Air Cargo opnieuw in de Top 50 van NL luchtvracht

Net als vorig jaar staan we met plek 41 stevig gevestigd in de top 50 van de grootste luchtvrachexpediteurs van Nederland.

woensdag 26 augustus 2026

Uitbreiding team Jordex: welkom nieuwe collega's

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis, ervaring en energie. De afgelopen periode zijn verschillende nieuwe collega's gestart bij Jordex.

woensdag 26 augustus 2026

Congestie Rotterdam verwacht in oktober

De druk op de Rotterdamse haven loopt richting het najaar verder op. Voor oktober wordt rekening gehouden met een nieuwe congestiegolf.

woensdag 05 augustus 2026

Havenstaking Rotterdam 4 september

FNV Havens heeft een havenstaking aangekondigd op vrijdag 4 september.

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

Wij gebruiken cookies. Learn more