Geplaatst op:

Wacht niet op bijzondere momenten, maar maak ze!

Negen afdelingen, alle een eigen kerstboom en vijf dagen de tijd om deze zo mooi, creatief en bijzonder mogelijk op te tuigen. Dat was de Jordex Kerstbomenchallenge voor het goede doel!

Al jaren kiezen wij ervoor om ons budget voor kerstgeschenken een maatschappelijke bestemming te geven. De Nordmannen zijn geleverd door Stichting Taai en namens de winnende afdeling wordt er een donatie van € 2.500 gedaan. Het andere deel van ons budget van €10.000 gaat naar de Stichting Rotterdam Fund Racers. Als dat geen ultieme kerstgedachte is?

Stichting Taai, omdat CF te genezen moet zijn! Een levensverwachting van veertig tot vijfenveertig jaar is waar Cystic Fibrosis (CF), ook wel Taaislijmziekte patiënten het op dit moment mee mogen doen. Er worden stappen gezet, maar de tijd tikt verder en juist tijd is zo kostbaar voor CF-patiënten.

Sport verbroedert. Met deze missie organiseert de Stichting Rotterdam Fund Racers (sport)evenementen om geld op te halen voor kanker-gerelateerde goede doelen. Een initiatief van bevriende relaties uit het Rotterdamse bedrijfsleven die vanuit hun hart iets terug willen doen voor de samenleving.

Bedankt voor jouw loyaliteit, vertrouwen en de fijne samenwerking. In 2022 staan we weer voor je klaar. Samen met jou maken wij de gewone momenten graag bijzonder!

donderdag 09 april 2026

Hoge vraag zorgt voor druk op luchtvrachtcapaciteit

De wereldwijde luchtvrachtmarkt staat momenteel onder druk. De aanhoudend hoge vraag zorgt ervoor dat capaciteit snel wordt ingevuld en tarieven stijgen.

dinsdag 07 april 2026

Wegvervoerders slaan handen ineen tegen wachttijden ECT

Oplopende wachttijden zorgen voor onrust in het containervervoer. Vervoerders uit Rotterdam vragen om snellere doorstroming, gesprekken met ECT volgen opnieuw

vrijdag 10 april 2026

Voorzichtig herstel in de Straat van Hormuz

Na het staakt-het-vuren tussen de VS en Iran is de Straat van Hormuz tijdelijk weer open voor scheepvaart.

donderdag 09 april 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

dinsdag 17 maart 2026

CER-TEX: wat betekent dit voor jouw import en logistiek?

Op 2 maart heeft de EU een grote stap gezet in het digitaliseren van grensprocessen. Met CER-TEX wordt het invoerproces een stuk sneller en efficiënter.

dinsdag 17 maart 2026

Jordex x Delft Solar Team

Jordex is een partnership aangegaan met het Delft Solar Team en daar zijn we best trots op. Wij gaan het team ondersteunen als dé logistieke partner.

maandag 16 maart 2026

Golfcrisis zet wereldwijde containervaart onder druk

Omgeleide containerstromen uit de Golfregio zorgen voor extra druk op alternatieve havens, waardoor er congestie dreigt bij grote overslaghubs in Azië.

maandag 16 maart 2026

Uitbreiding team Jordex: Stefan, Jimmy en Kimon

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

Wij gebruiken cookies. Learn more